-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» (Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (місто Помічна)
Оголошено тендер
150 000.00
UAH
Номер:
712bb72925cc4a97aa104cf1e32ebac2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-08-016866-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108709
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. В. Чміленка, 41
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108709
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. В. Чміленка, 41
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» (Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (місто Помічна)
Примітки:
Категорія замовника: орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган.
Місцезнаходження замовника - 25006, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вул. В.Чміленка, 41
Закупівля здійснюється з урахуванням вимог пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (зі змінами). Закупівля за рахунок коштів виділених у вигляді субвенції з місцевого бюджету (довідка №2272/05/28-2024 від 07.11.2024
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
08.11.2024 16:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума150 000.00 UAH