-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Моноблок
Тендер Prozorro UA-2024-11-08-012824-a
Торги не відбулися
299 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 495.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 495.00 UAH
Номер:
0b6b34c40b2940cdb99f0fd038798529
Внутрішній номер закупівлі:
23188690
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-08-012824-a
Замовник:
Дніпропетровський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України
×
-
Код ЄДРПОУ:
26238495
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця Січеславська Набережна, будинок 17, офіс 801
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Ткаченко +0956437062 dniproise@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
299 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.11.2024 16:10 - 13.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2024 16:10 - 16.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴299 000.00 Моноблок