• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Моноблок

Оголошено тендер

299 000.00 UAH
Номер: a8af2e9da4f9477eb7627f488655e129
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-08-015825-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Дніпропетровський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України
Замовник: Дніпропетровський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України
Очікувана вартість: 299 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Моноблок
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 08.11.2024 15:42

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Моноблок
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 13 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума299 000.00 UAH