-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 14410000-8 Кам’яна сіль (Благоустрій населених пунктів: сіль для промислового переробляння)
Тендер Prozorro UA-2024-11-08-002035-a
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади - орган місцевого самоврядування Мова якою повинні готуватись тендерні пропозиції - українською мовою; Обсяг 750 (сімсот п'ятдесят) Додаток 4 до тендерної документації. КЕКВ 2210
Завершена
3 226 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 130.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 130.00 UAH
Номер:
a56e48239807414ea4b73b8184a88b98
Внутрішній номер закупівлі:
23178174
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-08-002035-a
Замовник:
Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056109
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. Костя Левицького, буд. 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Паплик Тарас 380322546222 lychakivskara94@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 226 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.11.2024 10:20 - 20.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2024 10:20 - 23.11.2024 00:00
Аукціон:
25.11.2024 13:14 - 25.11.2024 13:43
Період кваліфікації:
25.11.2024 13:43 - 03.12.2024 16:02
Період завантаження договору:
09.12.2024 00:00 - 19.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 226 000.00 ДК 021:2015 (CPV) : 14410000-8 Кам’яна сіль (Благоустрій населених пунктів: сіль для промислового переробляння)