• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 (CPV) : 14410000-8 Кам’яна сіль (Благоустрій населених пунктів: сіль для промислового переробляння)

Оголошено тендер

3 226 000.00 UAH
Номер: a21f7a826ec74bc6b3fea350ba399b5a
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-08-002385-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
Замовник: Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
Очікувана вартість: 3 226 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 (CPV) : 14410000-8 Кам’яна сіль (Благоустрій населених пунктів: сіль для промислового переробляння)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сіль
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 08.11.2024 09:53
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДжерело фінансування: кошти міського бюджету м.Львова
Сума3 226 000.00 UAH