• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Захищений оптичний комутатор, код ДК 021:2015-32540000-0 "Комутаційні щити"

«Комутаційні щити» код ДК 021:2015-32540000-0

Торги не відбулися

132 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 660.00 UAH
Номер: 001b3abcd0e84f67864bc32ac602aab9
Внутрішній номер закупівлі: 23151916
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-06-010218-a   
Замовник: Управління Служби безпеки України в Запорізькій області
Контактна особа: УСБУ в Запорізькій області 0617644658 usbu_zap_feu@sbu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32540000-0 Комутаційні щитиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 132 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.11.2024 14:28 - 11.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 06.11.2024 14:28 - 14.11.2024 11:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴132 000.00 Захищений оптичний комутатор