-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Захищений оптичний комутатор, код ДК 021:2015-32540000-0 "Комутаційні щити"
Оголошено тендер
132 000.00
UAH
Номер:
957e88f748494733b046ce1576a22a50
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-25-003315-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління Служби безпеки України в Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001556
-
Адреса:
00000, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, -
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Управління Служби безпеки України в Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001556
-
Адреса:
00000, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, -
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
132 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Захищений оптичний комутатор, код ДК 021:2015-32540000-0 "Комутаційні щити"
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32540000-0 Комутаційні щити
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
25.10.2024 10:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума132 000.00 UAH