• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

марки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – стандартні поштові марки)

Усі документи тендерної пропозиції, які готуються безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ або інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою мовою, ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. У разі, якщо використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (в тому числі адреси мережі «інтернет», адреси електронної пошти, торговельні марки, моделі, загальноприйняті міжнародні терміни) можуть бути викладені іншою мовою. Якщо учасник торгів є нерезидентом України, він може подавати свою тендерну пропозицію іншою мовою з обов’язковим перекладом українською мовою Забезпечення тендерної пропозиції не вимагається.

Торги не відбулися

200 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер: a1b8f0af08f344b8b7dc5ab4b7d13bc7
Внутрішній номер закупівлі: 23148882
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-06-007103-a   
Замовник: ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Тетяна Руженко +380959027015 suddogovir@ukr.net https://su.arbitr.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.11.2024 12:31 - 11.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 06.11.2024 12:31 - 14.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴200 000.00 марки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – стандартні поштові марки)