-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Марки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – стандартні поштові марки)
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
42064411761d41f4a3bc288c1a63aa19
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-31-014486-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03500016
-
Адреса:
40604, Україна, Сумська область, місто Суми, пр.Шевченка Тараса, будинок 18/1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03500016
-
Адреса:
40604, Україна, Сумська область, місто Суми, пр.Шевченка Тараса, будинок 18/1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Марки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – стандартні поштові марки)
Примітки:
Наявна потреба 2024. Місцезнаходження замовника: м. Суми, пр. Шевченка Тараса, 18/1, м. Суми; категорія замовника: орган державної влади. Вид закупівлі - відкриті торги
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
22410000-7 Марки
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.10.2024 17:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума200 000.00 UAH