-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Шкільні автобуси
Тендер Prozorro UA-2018-06-22-001450-a
Завершена
14 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 72 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 72 000.00 UAH
Номер:
dc0a636a1fa74ff29ee9787abc72669d
Внутрішній номер закупівлі:
2314843
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-22-001450-a
Замовник:
Група централізованого господарського обслуговування навчальних закладів та установ освіти Херсонської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37542443
-
Додаткова контактна особа:
Антонішак Сергій Петрович 380552264288 cgo65@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Морська, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Васильєва Людмила Олександрівна 380959473222 vacilek47@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
14 400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
72 000.00 UAH
Період уточнення:
22.06.2018 12:50 - 13.07.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2018 12:50 - 23.07.2018 00:00
Період прекваліфікації:
23.07.2018 00:00 - 02.08.2018 00:00
Аукціон:
02.08.2018 13:47 - 02.08.2018 14:08
Період кваліфікації:
02.08.2018 14:08 - 06.08.2018 10:48
Період завантаження договору:
02.08.2018 14:08 - 22.08.2018 14:08
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільні автобуси
Кількість
8 штуки
Період постачання
15.08.2018 - 01.10.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АК "ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41195771
-
Контактна особа:
Олена Головачук +380932144249 elena.golovachuk22@gmail.com
-
Адреса:
03680, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ ГРІНЧЕНКА, будинок 4
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
27.07.2018 15:23
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
27
Скарги
0
ТОВ БАС МОТОР
Оскарження: 02.08.2018 14:08 - 17.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37741291
-
Контактна особа:
Барінова-Плачкова Валерія Володимирівна +380442777373 valeria.barinova@bus.bogdan.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, Київ, вул. Новоконстянтинівська, 1А
Оскарження: 02.08.2018 14:08 - 17.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
14 364 000.00 UAH з ПДВ /
14 364 000.00 UAH з ПДВ
14 364 000.00 UAH з ПДВ
Документи
39
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоград-2007"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35891028
-
Контактна особа:
Каданцев Андрій Сергійович 380504645039, avtograd2007@gmail.com
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, Черкаси, В'ячеслава Чорновола, 164 А, оф.7
Початкова пропозиція
14 400 000.00 UAH з ПДВ /
14 400 000.00 UAH з ПДВ
14 400 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
27.07.2018 15:24
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
fcce602497674f139ed066b18e26b573
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-22-001450-a-b1
Постачальник:
ТОВ БАС МОТОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
37741291
-
Контактна особа:
Барінова-Плачкова Валерія Володимирівна +380442777373 valeria.barinova@bus.bogdan.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, Київ, вул. Новоконстянтинівська, 1А
Номер договору:
49
Сума договору:
14 364 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
26.08.2018 17:30
Статус:
Підписаний