-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Шкільні автобуси
14 364 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
fcce602497674f139ed066b18e26b573
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-22-001450-a-b1
Постачальник:
ТОВ БАС МОТОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
37741291
-
Контактна особа:
Барінова-Плачкова Валерія Володимирівна +380442777373 valeria.barinova@bus.bogdan.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, Київ, вул. Новоконстянтинівська, 1А
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Номер договору:
49
Дата підписання:
26.08.2018 17:30
Період дії договору:
26.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
14 364 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 14 364 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільні автобуси
Кількість
8 штуки
Період постачання
15.08.2018 - 01.10.2018