-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газоаналізатор та димомір
Тендер Prozorro UA-2024-11-05-015409-a
Завершена
655 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 275.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 275.00 UAH
Номер:
6f9921b6d9d64175961ff06fd020859a
Внутрішній номер закупівлі:
23140495
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-05-015409-a
Замовник:
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02883096
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ Бродських Сім'ї, будинок 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Роман Саврицький +380442002916 peugeot.rs@ukr.net http://kndise.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
655 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.11.2024 08:37 - 11.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
06.11.2024 08:37 - 14.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
14.11.2024 00:00 - 19.11.2024 17:45
Період завантаження договору:
25.11.2024 00:00 - 05.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴655 000.00 Газоаналізатор та димомір