• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Газоаналізатор та димомір

Оголошено тендер

655 000.00 UAH
Номер: 5224d61c0df942b7a922a9bb81e5ba4e
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-05-019847-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Замовник: КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 655 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Газоаналізатор та димомір
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 05.11.2024 18:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описспец фонд
Сума655 000.00 UAH