-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 85140000-2 – Послуги у сфері охорони здоров’я (85146000-4 послуги банків крові) Плазма свіжозаморожена (метод центрифугування) Плазма свіжозаморожена (методом аферезу) Еритроцити Тромбоцити (концентрат тромбоцитів) аферез – на апараті TRIMA Кріопреципітат заморожений
Тендер Prozorro UA-2024-11-05-009150-a
Торги не відбулися
237 341.35
UAH без ПДВ
мін. крок: 1.5% або 3 560.12 UAH
мін. крок: 1.5% або 3 560.12 UAH
Номер:
aec9e087ff6347ea92238b95c923600b
Внутрішній номер закупівлі:
23134337
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-05-009150-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774349
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Київська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Жаркова +380637190729 roddom3_jurist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
237 341.35 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.11.2024 14:15 - 10.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.11.2024 14:15 - 13.11.2024 13:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴237 341.35 ДК 021:2015: 85140000-2 – Послуги у сфері охорони здоров’я (85146000-4 послуги банків крові) Плазма свіжозаморожена (метод центрифугування) Плазма свіжозаморожена (методом аферезу) Еритроцити Тромбоцити (концентрат тромбоцитів) аферез – на апараті TRIMA Кріопреципітат заморожений