-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 85140000-2 – Послуги у сфері охорони здоров’я (85146000-4 послуги банків крові) Плазма свіжозаморожена (метод центрифугування) Плазма свіжозаморожена (методом аферезу) Еритроцити Тромбоцити (концентрат тромбоцитів) аферез – на апараті TRIMA Кріопреципітат заморожений
Оголошено тендер
237 341.35
UAH
Номер:
4cb25be6eaae40bfb5a1176cc44e9037
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-05-011137-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774349
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Київська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774349
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Київська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
237 341.35 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 85140000-2 – Послуги у сфері охорони здоров’я (85146000-4 послуги банків крові)
Плазма свіжозаморожена (метод центрифугування)
Плазма свіжозаморожена (методом аферезу)
Еритроцити
Тромбоцити (концентрат тромбоцитів) аферез – на апараті TRIMA
Кріопреципітат заморожений
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
05.11.2024 13:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Плазма свіжозаморожена (метод центрифугування)
Кількість
20 літр
Період постачання
(не задано)
Плазма свіжозаморожена (методом аферезу)
Кількість
20 літр
Період постачання
(не задано)
Еритроцити
Кількість
20 літр
Період постачання
(не задано)
Тромбоцити (концентрат тромбоцитів) аферез – на апараті TRIMA
Кількість
5 доза
Період постачання
(не задано)
Кріопреципітат заморожений
Кількість
40 доза
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти НСЗУ
Сума237 341.35 UAH