-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (Курага (абрикос сушений), томатна паста)
Тендер Prozorro UA-2024-11-04-011953-a
Завершена
464 670.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 323.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 323.35 UAH
Номер:
062c9c01c4f9423abc3fb5545a523cec
Внутрішній номер закупівлі:
23121211
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-04-011953-a
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна 380444251502 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
464 670.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.11.2024 15:56 - 09.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2024 15:56 - 12.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
12.11.2024 00:00 - 12.11.2024 13:41
Період завантаження договору:
18.11.2024 00:00 - 28.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴464 670.00 Курага (абрикос сушений), томатна паста