-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (Курага (абрикос сушений), томатна паста)
Оголошено тендер
464 670.00
UAH
Номер:
4fe8eedc89584903994951b3ff038fc0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-04-012841-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
464 670.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (Курага (абрикос сушений), томатна паста)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
04.11.2024 14:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума464 670.00 UAH