-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Проявочна машина) (НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 41011 – Машина автоматична для проявлення рентгенівської плівки в темній кімнаті)
Тендер Prozorro UA-2024-11-04-009367-a
Завершена
438 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 193.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 193.50 UAH
Номер:
4410c734facb42d28ad8b72e149c4956
Внутрішній номер закупівлі:
23118877
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-04-009367-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Поліклінічне об’єднання» Кропивницької міської ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36421504
-
Адреса:
25009, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул.Габдрахманова, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бібікова Ганна Сергіївна +380522332050 kzpl@online.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
438 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.11.2024 14:43 - 09.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2024 14:43 - 12.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
12.11.2024 00:00 - 18.11.2024 09:01
Період завантаження договору:
24.11.2024 00:00 - 04.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴438 700.00 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Проявочна машина) (НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 41011 – Машина автоматична для проявлення рентгенівської плівки в темній кімнаті)