-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Проявочна машина) (НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 41011 – Машина автоматична для проявлення рентгенівської плівки в темній кімнаті)
Оголошено тендер
438 700.00
UAH
Номер:
920c217001a44344b3b0154fcf150db1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-04-011785-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «Поліклінічне об’єднання» Кропивницької міської ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36421504
-
Адреса:
25009, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул.Габдрахманова, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Поліклінічне об’єднання» Кропивницької міської ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36421504
-
Адреса:
25009, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул.Габдрахманова, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
438 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Проявочна машина) (НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 41011 – Машина автоматична для проявлення рентгенівської плівки в темній кімнаті)
Примітки:
Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.11.2024 14:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума438 700.00 UAH