• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Персональні комп'ютери

Завершена

280 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 800.00 UAH
Номер: a8d8b430dedf43c7832a590fdd925d95
Внутрішній номер закупівлі: 23112265
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-04-002557-a   
Замовник: Комунальна аварійно-рятувальна служба "Київська служба порятунку"
Контактна особа: Кулакевич Ігор Миколайович 380633004033 kars@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 280 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.11.2024 10:39 - 09.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 04.11.2024 10:39 - 12.11.2024 09:00
Аукціон: 13.11.2024 14:36 - 13.11.2024 14:59
Період кваліфікації: 13.11.2024 14:59 - 14.11.2024 09:07
Період завантаження договору: 20.11.2024 00:00 - 30.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴280 000.00 Персональні комп'ютери