-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп'ютери
Оголошено тендер
280 000.00
UAH
Номер:
bf8274cd6298451990c3da5c097fad23
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-04-001512-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальна аварійно-рятувальна служба "Київська служба порятунку"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33153784
-
Адреса:
04074, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ВИШГОРОДСЬКА, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна аварійно-рятувальна служба "Київська служба порятунку"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33153784
-
Контактна особа:
Кулакевич Ігор Миколайович 380633004033 kars@kyivcity.gov.ua
-
Адреса:
04074, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ВИШГОРОДСЬКА, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Персональні комп'ютери
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.11.2024 09:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума280 000.00 UAH