-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
набір реагентів для визначення кількості антисктрептолізину О. (НК 024:2023: 59055-Бета-гемолітичний стрептокок А, антитіла до стрептолізину O IVD(діагностика in vitro ),набір, нефелометричний/турбідиметричний аналіз); набір реагентів для визначення кількості С-реактивного білку (НК 024:2023: 53705-C-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика in vitro ),набір,нефелометричний/турбідиметричний аналіз); набір реагентів для визначення кількості ревматоїдного фактору (НК 024:2023:55111- Ревматоїдний чинник IVD (діагностика in vitro),набір, нефелометричний/ турбідиметричним аналіз); набір реагентів для визначення загального та прямого білірубіну (НК 024:2023:63410-Загальний/кон'югований (прямий) білірубін IVD (діагностика in vitro), комплект,спектрофотометрія); набір реагентів для визначення кількості білку (НК 024:2023: 59085 -Мікропротеїн IVD(діагностика in vitro),набір, спектрофотометричний аналіз); буферний ізотонічний розчин для розведення зразків крові у автоматичних аналізаторах (НК 024:2023: 58237 - Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи); реагент для очищення, який за допомогою миючих засобів (детергентів) ефективно очищує від залишків клітин, білків і тригліцеридів (НК 024:2023: 53705-C-реактивний білок (СРБ)IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний/турбідиметричний аналіз ); Реагент, який забезпечує гемоліз еритроцитів, підрахунок лейкоцитів, визначення диференціації лейкоцитів за групами та вимірювання гемоглобіну для автоматичних гематологічних аналізаторів (НК 024:2023: 61165-Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro)
Тендер Prozorro UA-2024-11-04-002490-a
Завершена
86 109.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 430.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 430.55 UAH
Номер:
d2e655add8304df69b0d2a81b6f9e248
Внутрішній номер закупівлі:
23112176
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-04-002490-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №1" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22645921
-
Адреса:
61105, Україна, Харківська область, м. Харків, просп. Байрона, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Єрещенко +380992045110 mdp1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
86 109.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.11.2024 10:31 - 09.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2024 10:31 - 12.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
12.11.2024 00:00 - 14.11.2024 11:25
Період завантаження договору:
20.11.2024 00:00 - 30.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴86 109.00 набір реагентів для визначення кількості антисктрептолізину О. (НК 024:2023: 59055-Бета-гемолітичний стрептокок А, антитіла до стрептолізину O IVD(діагностика in vitro ),набір, нефелометричний/турбідиметричний аналіз); набір реагентів для визначення кількості С-реактивного білку (НК 024:2023: 53705-C-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика in vitro ),набір,нефелометричний/турбідиметричний аналіз); набір реагентів для визначення кількості ревматоїдного фактору (НК 024:2023:55111- Ревматоїдний чинник IVD (діагностика in vitro),набір, нефелометричний/ турбідиметричним аналіз); набір реагентів для визначення загального та прямого білірубіну (НК 024:2023:63410-Загальний/кон'югований (прямий) білірубін IVD (діагностика in vitro), комплект,спектрофотометрія); набір реагентів для визначення кількості білку (НК 024:2023: 59085 -Мікропротеїн IVD(діагностика in vitro),набір, спектрофотометричний аналіз); буферний ізотонічний розчин для розведення зразків крові у автоматичних аналізаторах (НК 024:2023: 58237 - Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи); реагент для очищення, який за допомогою миючих засобів (детергентів) ефективно очищує від залишків клітин, білків і тригліцеридів (НК 024:2023: 53705-C-реактивний білок (СРБ)IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний/турбідиметричний аналіз ); Реагент, який забезпечує гемоліз еритроцитів, підрахунок лейкоцитів, визначення диференціації лейкоцитів за групами та вимірювання гемоглобіну для автоматичних гематологічних аналізаторів (НК 024:2023: 61165-Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro)