• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

набір реагентів для визначення кількості антисктрептолізину О. (НК 024:2023: 59055-Бета-гемолітичний стрептокок А, антитіла до стрептолізину O IVD(діагностика in vitro ),набір, нефелометричний/турбідиметричний аналіз); набір реагентів для визначення кількості С-реактивного білку (НК 024:2023: 53705-C-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика in vitro ),набір,нефелометричний/турбідиметричний аналіз); набір реагентів для визначення кількості ревматоїдного фактору (НК 024:2023:55111- Ревматоїдний чинник IVD (діагностика in vitro),набір, нефелометричний/ турбідиметричним аналіз); набір реагентів для визначення загального та прямого білірубіну (НК 024:2023:63410-Загальний/кон'югований (прямий) білірубін IVD (діагностика in vitro), комплект,спектрофотометрія); набір реагентів для визначення кількості білку (НК 024:2023: 59085 -Мікропротеїн IVD(діагностика in vitro),набір, спектрофотометричний аналіз); буферний ізотонічний розчин для розведення зразків крові у автоматичних аналізаторах (НК 024:2023: 58237 - Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи); реагент для очищення, який за допомогою миючих засобів (детергентів) ефективно очищує від залишків клітин, білків і тригліцеридів (НК 024:2023: 53705-C-реактивний білок (СРБ)IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний/турбідиметричний аналіз ); Реагент, який забезпечує гемоліз еритроцитів, підрахунок лейкоцитів, визначення диференціації лейкоцитів за групами та вимірювання гемоглобіну для автоматичних гематологічних аналізаторів (НК 024:2023: 61165-Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro)

Оголошено тендер

86 109.00 UAH
Номер: a765bdbb9d1849fa81624dd7eaf3e351
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-04-001870-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №1" Харківської міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №1" Харківської міської ради
Очікувана вартість: 86 109.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: набір реагентів для визначення кількості антисктрептолізину О. (НК 024:2023: 59055-Бета-гемолітичний стрептокок А, антитіла до стрептолізину O IVD(діагностика in vitro ),набір, нефелометричний/турбідиметричний аналіз); набір реагентів для визначення кількості С-реактивного білку (НК 024:2023: 53705-C-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика in vitro ),набір,нефелометричний/турбідиметричний аналіз); набір реагентів для визначення кількості ревматоїдного фактору (НК 024:2023:55111- Ревматоїдний чинник IVD (діагностика in vitro),набір, нефелометричний/ турбідиметричним аналіз); набір реагентів для визначення загального та прямого білірубіну (НК 024:2023:63410-Загальний/кон'югований (прямий) білірубін IVD (діагностика in vitro), комплект,спектрофотометрія); набір реагентів для визначення кількості білку (НК 024:2023: 59085 -Мікропротеїн IVD(діагностика in vitro),набір, спектрофотометричний аналіз); буферний ізотонічний розчин для розведення зразків крові у автоматичних аналізаторах (НК 024:2023: 58237 - Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи); реагент для очищення, який за допомогою миючих засобів (детергентів) ефективно очищує від залишків клітин, білків і тригліцеридів (НК 024:2023: 53705-C-реактивний білок (СРБ)IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний/турбідиметричний аналіз ); Реагент, який забезпечує гемоліз еритроцитів, підрахунок лейкоцитів, визначення диференціації лейкоцитів за групами та вимірювання гемоглобіну для автоматичних гематологічних аналізаторів (НК 024:2023: 61165-Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 04.11.2024 09:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти, отримані від НСЗУ
Сума86 109.00 UAH