• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО))

Завершена

60 394.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 301.97 UAH
Номер: b62237db51cf477c96f558afc9b9df7c
Внутрішній номер закупівлі: 23107093
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-01-012264-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Хомич Анна Сергіївна 380672103913 anna.khomych26@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 60 394.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.11.2024 17:19 - 06.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 01.11.2024 17:19 - 09.11.2024 10:00
Аукціон: 11.11.2024 15:47 - 11.11.2024 16:10
Період кваліфікації: 11.11.2024 16:10 - 13.11.2024 13:28
Період завантаження договору: 19.11.2024 00:00 - 29.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴60 394.00 Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО))