• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО))

Оголошено тендер

60 394.00 UAH
Номер: 1b417232dde04215bbea09ff51f8b6c6
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-01-014680-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 60 394.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО))
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування: 01.11.2024 17:15

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО)
Код ДК 021:2015: 66514110-0 Послуги зі страхування транспортних засобів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.11.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума60 394.00 UAH