-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кабель КГ 3х50 +1х25, за кодом ДК 021:2015-44320000-9 -Кабелі та супутня продукція (44321000-6- Кабелі)
Тендер Prozorro UA-2024-11-01-010613-a
Завершена
71 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 355.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 355.50 UAH
Номер:
c95e09975c454bee8fbb39fdcd18588c
Внутрішній номер закупівлі:
23105541
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-01-010613-a
Замовник:
МКП "Хмельницьктеплокомуненерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03356571
-
Адреса:
29009, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький,, вул. Чорнобрового Миколи професора, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Олександрівна Коржик +380673130533 tender@teplo.km.ua http://www.teplo.km.ua//
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
71 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.11.2024 15:29 - 06.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.11.2024 15:29 - 09.11.2024 00:00
Аукціон:
11.11.2024 12:49 - 11.11.2024 13:24
Період кваліфікації:
11.11.2024 13:24 - 14.11.2024 14:10
Період завантаження договору:
20.11.2024 00:00 - 30.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴71 100.00 Кабель КГ 3х50 +1х25, за кодом ДК 021:2015-44320000-9 -Кабелі та супутня продукція (44321000-6- Кабелі)