• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кабель КГ 3х50 +1х25, за кодом ДК 021:2015-44320000-9 -Кабелі та супутня продукція (44321000-6- Кабелі)

Оголошено тендер

71 100.00 UAH
Номер: 6652450fc5044ea9a815fee8d7b15839
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-01-010493-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: МКП "Хмельницьктеплокомуненерго"
Замовник: МКП "Хмельницьктеплокомуненерго"
Очікувана вартість: 71 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кабель КГ 3х50 +1х25, за кодом ДК 021:2015-44320000-9 -Кабелі та супутня продукція (44321000-6- Кабелі)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування: 01.11.2024 14:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума71 100.00 UAH