-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування
Тендер Prozorro UA-2024-10-31-011681-a
Торги не відбулися
385 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 925.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 925.00 UAH
Номер:
4a74db76b529405e87990f0214b04683
Внутрішній номер закупівлі:
23093503
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-31-011681-a
Замовник:
Коломийський ліцей №2 Коломийської міської ради Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20561002
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Лисенка, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Вербіщук +380971912466 olgaverbishyk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
385 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.10.2024 17:00 - 05.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2024 17:00 - 08.11.2024 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴385 000.00 Послуги з організації шкільного харчування