-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування
Оголошено тендер
385 000.00
UAH
Номер:
0c7df16239ee44ea94c47711fa5f3478
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-31-014003-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Коломийський ліцей №2 Коломийської міської ради Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20561002
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Лисенка, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Коломийський ліцей №2 Коломийської міської ради Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20561002
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Лисенка, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
385 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації шкільного харчування
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.10.2024 16:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Шкільне харчування для учнів 1-4 класів (вікова група 6-11 років)
Кількість
7812 штука
Період постачання
(не задано)
Шкільне харчування для учнів пільгових категорій 5-8 класів (вікова група 11-14 років)
Кількість
1210 штука
Період постачання
(не задано)
Шкільне харчування для учнів пільгових категорій 9-11 класів (вікова група 14-18 років)
Кількість
455 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума260 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума125 000.00 UAH