-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Телевізор Smart TV, LED або (еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2024-10-31-007232-a
Торги не відбулися
59 997.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 299.99 UAH
мін. крок: 0.5% або 299.99 UAH
Номер:
1d3d95cbb6ea448eac2f2c702d753b00
Внутрішній номер закупівлі:
23089102
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-31-007232-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41836787
-
Адреса:
42351, Україна, Сумська область, с. Верхня Сироватка, пл. Козацької Слави, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валерія Ото +380542690637 buh_vs_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
59 997.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.10.2024 14:05 - 05.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2024 14:05 - 08.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴59 997.00 Телевізор Smart TV, LED або (еквівалент)