-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Телевізор Smart TV, LED або (еквівалент)
Оголошено тендер
59 997.00
UAH
Номер:
003c6eaadc7f40f19e0e4549c039793b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-31-008164-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41836787
-
Адреса:
42351, Україна, Сумська область, с. Верхня Сироватка, пл. Козацької Слави, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41836787
-
Адреса:
42351, Україна, Сумська область, с. Верхня Сироватка, пл. Козацької Слави, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
59 997.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Телевізор Smart TV, LED або (еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.10.2024 13:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума59 997.00 UAH