-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Столярні вироби ( Протипожежні двері)
Тендер Prozorro UA-2018-07-19-002080-b
Завершена
610 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 052.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 052.50 UAH
Номер:
c1fe059cce684d82a32cdabed4138530
Внутрішній номер закупівлі:
2308827
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-19-002080-b
Замовник:
Комунальне підприємтсво "Безпечна та інноваційна освіта" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
19139858
-
Адреса:
49127, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космонавтів, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Животова +380732158222 kpbio1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
610 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 052.50 UAH
Період уточнення:
19.07.2018 17:15 - 24.07.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
19.07.2018 17:15 - 03.08.2018 18:00
Аукціон:
06.08.2018 14:23 - 06.08.2018 14:44
Період кваліфікації:
06.08.2018 14:44 - 10.08.2018 19:06
Період завантаження договору:
06.08.2018 14:44 - 26.08.2018 14:44
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Протипожежні двері
Кількість
111 штуки
Період постачання
до 28.09.2018
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, навчальні заклади згідно Додатку 4
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "СІДЛЕЦЬКИЙ АНДРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ"
Оскарження: 06.08.2018 14:44 - 21.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3062803319
-
Контактна особа:
Марина Менеджер +380676757807 fopsidletskiy1@gmail.com
-
Адреса:
50072, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ЧУДСЬКА, будинок 52
Оскарження: 06.08.2018 14:44 - 21.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
608 999.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
608 999.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.08.2018 19:06
Документи
57
Скарги
0
ТОВ "РІАЛ ДОРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40907909
-
Контактна особа:
Олена Волкова +380679280509 volkova@realdoors.com.ua
-
Адреса:
50005, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг,, ВУЛИЦЯ КРИВОРІЖСТАЛІ, будинок 21, офіс 106
Початкова пропозиція
610 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
610 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
f8259e5a310b485092a586a539d2c438
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-19-002080-b-b1
Постачальник:
ФОП "СІДЛЕЦЬКИЙ АНДРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3062803319
-
Контактна особа:
Марина Менеджер +380676757807 fopsidletskiy1@gmail.com
-
Адреса:
50072, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ЧУДСЬКА, будинок 52
Номер договору:
№ 10
Сума договору:
608 999.28 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
27.08.2018 14:14
Статус:
Підписаний