-
Відкриті торги
-
КЕП
Столярні вироби ( Протипожежні двері)
608 999.28
UAH з ПДВ
Номер:
f8259e5a310b485092a586a539d2c438
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-19-002080-b-b1
Постачальник:
ФОП "СІДЛЕЦЬКИЙ АНДРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3062803319
-
Контактна особа:
Марина Менеджер +380676757807 fopsidletskiy1@gmail.com
-
Адреса:
50072, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ЧУДСЬКА, будинок 52
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Номер договору:
№ 10
Дата підписання:
27.08.2018 14:14
Період дії договору:
27.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
608 999.28 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 608 999.28 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Протипожежні двері
Кількість
111 штуки
Період постачання
до 28.09.2018
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, навчальні заклади згідно Додатку 4
На карті