• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Коток - подрібнювач рублячий водоналивний гідрофікований КР-6П

Торги не відбулися

255 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 275.00 UAH
Номер: 6c39100605d14811a2a843156c727dfb
Внутрішній номер закупівлі: 23088055
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-31-006203-a   
Замовник: Державний професійно-технічний навчальний заклад "Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти"
Контактна особа: Наталія Білаш +380962792787 zdcptobug@ukr.net http://zdcpto.ptu.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 255 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 31.10.2024 13:05 - 05.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 31.10.2024 13:05 - 08.11.2024 13:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴255 000.00 Коток - подрібнювач рублячий водоналивний гідрофікований КР-6П