-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Коток - подрібнювач рублячий водоналивний гідрофікований КР-6П
Оголошено тендер
255 000.00
UAH
Номер:
10b502fc8b06450894889e0e37228d5b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-31-005411-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541846
-
Адреса:
52173, Україна, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, село Саксагань, ВУЛ. СОЛОВЙОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541846
-
Адреса:
52173, Україна, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, село Саксагань, ВУЛ. СОЛОВЙОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
255 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Коток - подрібнювач рублячий водоналивний гідрофікований КР-6П
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторів
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.10.2024 11:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Коток - подрібнювач рублячий водоналивний гідрофікований КР-6П
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума255 000.00 UAH