-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Камінь вапняк (щебінь) з карбонатної породи фракція 20-40 мм.
Тендер Prozorro UA-2024-10-31-001426-a
Завершена
999 814.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
e66b61afc5224a3e979c579e7618f396
Внутрішній номер закупівлі:
23083318
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-31-001426-a
Замовник:
КП Благоустрій
×
-
Код ЄДРПОУ:
37822789
-
Адреса:
47600, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район смт Козова, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
КОРПАК АНДРІЙ ІВАНОВИЧ +380961450788 blagoust2016@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44900000-9 Будівельний камінь, вапняк, гіпс і сланецьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
999 814.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.10.2024 09:46 - 05.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2024 09:46 - 08.11.2024 09:51
Період кваліфікації:
08.11.2024 09:51 - 13.11.2024 10:23
Період завантаження договору:
19.11.2024 00:00 - 29.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴999 814.00 Камінь вапняк (щебінь) з карбонатної породи фракція 20-40 мм.