-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Камінь вапняк (щебінь) з карбонатної породи фракція 20-40 мм.
Оголошено тендер
999 814.00
UAH
Номер:
c13438c687e74af2a88127480441a9bb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-31-000443-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Благоустрій
×
-
Код ЄДРПОУ:
37822789
-
Адреса:
47600, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район смт Козова, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Благоустрій
×
-
Код ЄДРПОУ:
37822789
-
Адреса:
47600, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район смт Козова, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
999 814.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Камінь вапняк (щебінь) з карбонатної породи фракція 20-40 мм.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44900000-9 Будівельний камінь, вапняк, гіпс і сланець
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.10.2024 08:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Камінь вапняк (щебінь) з карбонатної породи фракція 20-40 мм.
Кількість
2183 тонна
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума999 814.00 UAH