-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації на об'єкті Замовника: корпус літера В-3 (перший поверх) номера приміщень№3,4,8,11,12,13,22,27,50,52,53,54, корпус літера В-3 ( третій поверх ) номера приміщень №9,39,43,45 ; корпус літера Г-4 ( третій поверх) номера приміщень №1,6,7,12,14,16,17,20 , згідно проектною документацією за адресою: 61051, м. Харків, вул Клочківська, буд. 337 А
Тендер Prozorro UA-2024-10-30-012967-a
Завершена
164 960.48
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 1 319.68 UAH
мін. крок: 0.8% або 1 319.68 UAH
Номер:
81fed920c89d43d2a539dc13272b1378
Внутрішній номер закупівлі:
23080535
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-30-012967-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003600
-
Адреса:
61093, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Озерянська, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Шостак +380577251087 tendershostak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
164 960.48 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.10.2024 17:19 - 04.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
30.10.2024 17:19 - 07.11.2024 00:00
Аукціон:
07.11.2024 11:23 - 07.11.2024 11:46
Період кваліфікації:
07.11.2024 11:46 - 12.11.2024 11:00
Період завантаження договору:
18.11.2024 00:00 - 28.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴164 960.48 Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації на об'єкті Замовника: корпус літера В-3 (перший поверх) номера приміщень№3,4,8,11,12,13,22,27,50,52,53,54, корпус літера В-3 ( третій поверх ) номера приміщень №9,39,43,45 ; корпус літера Г-4 ( третій поверх) номера приміщень №1,6,7,12,14,16,17,20 ,згідно проектною документацією за адресою: 61051, м. Харків, вул Клочківська, буд. 337 А