-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації на об'єкті Замовника: корпус літера В-3 (перший поверх) номера приміщень№3,4,8,11,12,13,22,27,50,52,53,54, корпус літера В-3 ( третій поверх ) номера приміщень №9,39,43,45 ; корпус літера Г-4 ( третій поверх) номера приміщень №1,6,7,12,14,16,17,20 ,згідно проектною документацією за адресою: 61051, м. Харків, вул Клочківська, буд. 337 А
Оголошено тендер
164 960.48
UAH
Номер:
4086ddbb11d74b5b8c3b0971bbe6f4fb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-30-005369-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003600
-
Адреса:
61093, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Озерянська, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003600
-
Адреса:
61093, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Озерянська, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
164 960.48 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації на об'єкті Замовника:
корпус літера В-3 (перший поверх) номера приміщень№3,4,8,11,12,13,22,27,50,52,53,54,
корпус літера В-3 ( третій поверх ) номера приміщень №9,39,43,45 ; корпус літера Г-4
( третій поверх) номера приміщень №1,6,7,12,14,16,17,20 ,згідно проектною документацією за адресою: 61051, м. Харків, вул Клочківська, буд. 337 А
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
30.10.2024 11:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описвласні кошти( власні надходження.)
Сума164 960.48 UAH