-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Розкидач міндобрив гідравлічний 1000 літрів
Тендер Prozorro UA-2024-10-30-012024-a
Торги не відбулися
43 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 215.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 215.00 UAH
Номер:
f0541c02aaf54f3baf0a92c4115e5c56
Внутрішній номер закупівлі:
23079550
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-30-012024-a
Замовник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541846
-
Адреса:
52173, Україна, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, село Саксагань, ВУЛ. СОЛОВЙОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Білаш +380962792787 zdcptobug@ukr.net http://zdcpto.ptu.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
43 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.10.2024 16:29 - 04.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
30.10.2024 16:29 - 07.11.2024 16:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴43 000.00 Розкидач міндобрив гідравлічний 1000 літрів