• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Розкидач міндобрив гідравлічний 1000 літрів

Оголошено тендер

43 000.00 UAH
Номер: 932175d9e7b942ef995803a034b0149c
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-30-011448-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державний професійно-технічний навчальний заклад "Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти"
Замовник: Державний професійно-технічний навчальний заклад "Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти"
Очікувана вартість: 43 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Розкидач міндобрив гідравлічний 1000 літрів
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторів
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 30.10.2024 15:00

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Розкидач міндобрив гідравлічний 1000 літрів
Код ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторів
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума43 000.00 UAH