-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання паливно-мастильних матеріалів (матеріально-технічне забезпечення підрозділів ЗСУ згідно Програми з підтримки Збройних Сил України, заходи та роботи з територіальної оборони)
Тендер Prozorro UA-2024-10-29-012137-a
Завершена
327 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 635.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 635.00 UAH
Номер:
d1da5fad21a64b159b02791262108f71
Внутрішній номер закупівлі:
23064051
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-29-012137-a
Замовник:
Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379924
-
Адреса:
67900, Україна, Одеська область, смт Окни, вул. Незалежності, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Залевська Валентина Олександрівна +380486121043 selychna5@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
327 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.10.2024 15:47 - 03.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.10.2024 15:47 - 06.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
06.11.2024 00:00 - 06.11.2024 14:42
Період завантаження договору:
12.11.2024 00:00 - 22.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴327 000.00 Придбання паливно-мастильних матеріалів (матеріально-технічне забезпечення підрозділів ЗСУ згідно Програми з підтримки Збройних Сил України, заходи та роботи з територіальної оборони)