-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання паливно-мастильних матеріалів для матеріально-технічного забезпечення ЗСУ згідно Програми
Оголошено тендер
327 000.00
UAH
Номер:
4111a666a9444a2ebf9acfc188740801
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-29-013157-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379924
-
Адреса:
67900, Україна, Одеська область, смт Окни, вул. Незалежності, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379924
-
Адреса:
67900, Україна, Одеська область, смт Окни, вул. Незалежності, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
327 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання паливно-мастильних матеріалів для матеріально-технічного забезпечення ЗСУ згідно Програми
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
29.10.2024 15:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95 Єро-5
Кількість
3000 літр
Період постачання
до 31.12.2024
Дизельне паливо
Кількість
3000 літр
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума327 000.00 UAH