• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Персональний комп’ютер форм-фактора десктоп

Завершена

530 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 650.00 UAH
Номер: 1d29c323c32c43ea95d72bf47f609be8
Внутрішній номер закупівлі: 23059087
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-29-007178-a   
Замовник: Відділ освіти Бориславської міської ради
Контактна особа: Петрів Назар Ярославович +380937623968 osvitabor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 530 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.10.2024 12:56 - 03.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 29.10.2024 12:56 - 06.11.2024 00:00
Аукціон: 06.11.2024 15:02 - 06.11.2024 15:43
Період кваліфікації: 06.11.2024 15:43 - 08.11.2024 10:51
Період завантаження договору: 14.11.2024 00:00 - 24.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴530 000.00 Персональний комп’ютер форм-фактора десктоп