• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Персональний комп’ютер форм-фактора десктоп

Оголошено тендер

530 000.00 UAH
Номер: 03b8599529ee4c81b44f12f4e94a2d0c
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-29-008833-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти Бориславської міської ради
Замовник: Відділ освіти Бориславської міської ради
Очікувана вартість: 530 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Персональний комп’ютер форм-фактора десктоп
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 29.10.2024 12:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписОбласний бюджет
Сума530 000.00 UAH