• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Фармацевтична продукція

Завершена

88 750.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 443.75 UAH
Номер: 055ca3a9c7c94303913cf9fe87d1b515
Внутрішній номер закупівлі: 23058629
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-29-006710-a   
Замовник: КЗ Сукачівський психоневрологічний будинок-інтернат
Контактна особа: Бондар Наталія Петрівна +380459120222 sukachi-pnbi-vp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 88 750.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.10.2024 12:35 - 11.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 29.10.2024 12:35 - 14.11.2024 12:40
Період кваліфікації: 14.11.2024 12:40 - 14.11.2024 14:48
Період завантаження договору: 20.11.2024 00:00 - 30.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴88 750.00 Фармацевтична продукція