-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Оголошено тендер
88 750.00
UAH
Номер:
268a7691130d468c8f71eecb4ef7e7d2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-29-006645-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЗ Сукачівський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146924
-
Адреса:
07205, Україна, Київська область, Сукачі, Вишгородський район Київська область вулиця Дружби 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ Сукачівський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146924
-
Адреса:
07205, Україна, Київська область, Сукачі, Вишгородський район Київська область вулиця Дружби 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
88 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фармацевтична продукція
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
29.10.2024 11:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума88 750.00 UAH