-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2024-10-29-001369-a
Завершена
86 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 433.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 433.75 UAH
Номер:
6053949db851448a86032076be096283
Внутрішній номер закупівлі:
23053355
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-29-001369-a
Замовник:
КЗ Сукачівський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146924
-
Адреса:
07205, Україна, Київська область, Сукачі, Вишгородський район Київська область вулиця Дружби 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бондар Наталія Петрівна +380459120222 sukachi-pnbi-vp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
86 750.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.10.2024 09:32 - 11.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.10.2024 09:32 - 14.11.2024 09:37
Період кваліфікації:
14.11.2024 09:37 - 14.11.2024 14:34
Період завантаження договору:
20.11.2024 00:00 - 30.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴86 750.00 Фармацевтична продукція