• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Фармацевтична продукція

Оголошено тендер

86 750.00 UAH
Номер: c14c7238db7240089c1c169f5facc8e2
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-29-000194-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КЗ Сукачівський психоневрологічний будинок-інтернат
Замовник: КЗ Сукачівський психоневрологічний будинок-інтернат
Очікувана вартість: 86 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фармацевтична продукція
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 29.10.2024 08:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума86 750.00 UAH