-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторний скляний посуд
Тендер Prozorro UA-2024-10-28-012730-a
Торги не відбулися
19 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 95.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 95.00 UAH
Номер:
008e64291a8c42ee8e0d988d1af8adb9
Внутрішній номер закупівлі:
23048618
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-28-012730-a
Замовник:
Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04389466
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський р-н місто Вишгород, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 10-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Архипченко +380445792122 mozmdv.procurement@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
19 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.10.2024 16:07 - 03.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2024 16:07 - 06.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
06.11.2024 00:00 - 08.11.2024 13:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴19 000.00 Лабораторний скляний посуд